Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Çan Meslek Yüksekokulu

Program ve Staj Koordinatörlüğü-Danışmalık
ÇAN MYO / Öğrenci Danışmanlıklar ve Koordinatörlükler
Bölüm
(Bölümdeki Kadrolu Öğretim Elemanları)
Bölüm Başkanı Program Öğrenci Danışmanı /Staj Koordinatörü

Elektronik ve Otomasyon Bölümü
Öğr. Gör. Büke DEMİR
Öğr. Gör. Yakup KILIÇARSLAN
Öğr. Gör. Recep Yavuz TURAN
Öğr.Gör. Arzu EKER
Öğr.Gör. Yahya Yekta AKINCI
Öğr.Gör. Memduh Emrah ÖZCAN

Öğr. Gör. Büke DEMİR (1.9.2022) Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Öğr.Gör. Arzu EKER (2022)
Öğr.Gör. Yahya Yekta AKINCI (2021 ve öncesi)
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi (İÖ) Öğr.Gör.Büke DEMİR (2021 ve öncesi )
Elektronik Teknolojisi Öğr.Gör. Memduh Emrah ÖZCAN
Mekatronik Öğr.Gör. Yakup KILIÇARSLAN (2022)
Öğr.Gör. Recep Yavuz TURAN (2021 ve öncesi)
Yönetim ve Organizasyon Bölümü
Dr.Öğr.Üye Fatma SARF
Öğr. Gör. Nurşen YILMAZ
Öğr. Gör. Günay ÖZDEMİR
Öğr. Gör. Elvan DENİZ
Öğr.Gör. Uğur DÜNDAR
Dr.Öğr.Üyesi Fatma SARF
(12/06/2019)
Lojistik Öğr.Gör. Günay KOYUNCU (2022)
Öğr.Gör. Elvan DENİZ (2021)
Öğr.Gör. Nurşen YILMAZ (2020 ve öncesi)
Lojistik (İÖ) Dr.Öğr.Üyesi Fatma SARF
Enerji Tesisleri İşletmeciliği Dr.Öğr.Üyesi Fatma SARF
Elektrik ve Enerji Bölümü
Doç.Dr. Doğukan TAŞER
Dr. Öğr.Üyesi Yasemin KAÇAR CANAYDIN
Dr. Öğr.Üyesi Muzaffer YÜCEL
Öğr. Gör. Sevcan TURAN
Öğr. Gör. M. Serdar KALELİ
Öğr. Gör. Mustafa DANACI
Öğr.Gör. Betül ÇOLAK
Doç. Dr. Doğukan TAŞER
(2022)
Elek. Enerjisi Ür. İl. ve Dağ. Dr. Öğr. Üyesi Yasemin KAÇAR CANAYDIN (2018 Girişli )
Dr.Gör.Üyesi Muzaffer YÜCEL (2015, 2016 Girişli)
Dr.Öğr.Üyesi Lütfi ERDEN (2022 girişli)
Öğr.Gör. Sevcan TURAN (2020,2013 ve öncesi)
Öğr.Gör. Mustafa DANACI (2014, 2021 Girişli )
Öğr.Gör. Betül ÇOLAK (2017 ve 2019 Girişli)
Elek. Enerjisi Ür. İl. ve Dağ. (İÖ) Dr. Öğr. Üyesi Yasemin KAÇAR CANAYDIN (2018 Girişli Öğrenciler)
Dr.Gör.Üyesi Muzaffer YÜCEL (2015, 2016 Girişli)
Öğr.Gör. Sevcan TURAN (2020, 2013 ve öncesi)
Öğr.Gör. Mustafa DANACI (2014 Girişli )
Öğr.Gör. Muzaffer YÜCEL (2016 Girişli)
Öğr.Gör. Betül ÇOLAK (2017 ve 2019 Girişli)
Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Doç.Dr. Doğukan TAŞER (2019 ve 2021)
Dr. Öğr. Üyesi Yasemin KAÇAR CANAYDIN (2022 Girişli )
Öğr.Gör. Muhammed Serdar KALELİ (2020 )
El Sanatları Bölümü
Doç. Tuba BATU
Öğr. Gör. Nazmi GÜL
Öğr. Gör. Hilal Yaman TAŞKIRAN
Öğr. Gör. Ayhan TAŞKIRAN
Öğr.Gör. Zeynep KÜNELGİN AKBAŞ
Öğr. Gör. Seyfullah BÜYÜKÇAPAR
Öğr.Gör. Mehmet COŞAR (13/-4 GSF)
Doç.Halide OKUMUŞ ŞEN (13/-4 GSF)
Öğr.Gör. Duriye Berna Gündüz (13/-4 GSF)
Öğr.Gör.Şeref DOĞAN (13/-4 GSF)
Öğr.Gör. Burcu KAYACI (13/b-4)
Doç. Tuba BATU
(27/07/2018)
Mimari Dekoratif Sanatlar Öğr.Gör. Nazmi GÜL ( 2019 ile 2015 ve öncesi)
Öğr. Gör. Zeynep KÜNELGİN AKBAŞ (2016,2017,2018, 2020 ve 2022 Girişli öğrenci numarasının sonu çift olanlar )
Öğr.Gör. Hilal YAMAN TAŞKIRAN ( 2020 ve 2022 girişli öğrenci numarasının sonu tek olanlar )
Öğr.Gör.Seyfullah BÜYÜKÇAPAR  (2021 girişli)
Seramik Cam ve Çinicilik Öğr.Gör. Nazmi GÜL 
   
Mimari Dekoratif Sanatlar (İÖ) Öğr.Gör. Ayhan TAŞKIRAN (2019  İle 2015 ve öncesi)
Öğr. Gör. Hilal YAMAN TAŞKIRAN (2016,2018 Girişli öğrenci numarasının sonu tek olanlar)
Öğr.Gör. Seyfullah BÜYÜKÇAPAR (2017 ve 2016,2018 Girişli öğrenci numarasının sonu çift olanlar)
Seramik Cam ve Çinicilik (İ.Ö.) Öğr.Gör. Nazmi GÜL 
Madencilik ve Maden Çıkarma Bölümü
Prof. Dr. C. Çağlar YALÇINER
Prof.Dr. Aydın BÜYÜKSARAÇ
Doç.Dr. Fırat ŞENGÜN
Dr. Öğr.Üyesi Erdem GÜNDOĞDU
Dr. Öğr.Üyesi Özkan ATEŞ
Dr. Öğr.Üyesi Adem ÖCAL
Dr. Öğr.Üyesi Deniz AKBAY
Öğr. Gör. Fatma ÇINAR
Öğr.Gör. Emrah DURGUT
Dr. Öğr. Üyesi. Erdem GÜNDOĞDU
(25/11/2015)
Maden Teknolojisi Dr. Öğr.Üyesi Özkan ATEŞ (2017 Girişli)
Dr. Öğr.Üyesi Adem ÖCAL (2018 Girişli )
Dr. Öğr.Üyesi Deniz AKBAY (2019 Girişli )
Öğr.Gör Fatma AKÇAY (2015 Girişli )
Öğr.Gör. Emrah DURGUT (2016 Girişli )
Maden Teknolojisi (İÖ) Yrd.Doç.Dr. Özkan ATEŞ
Madencilik Teknolojisi Dr. Öğr.Üyesi Özkan ATEŞ (2021 Girişli)
Öğr.Gör.Fatma AKÇAY (2020 Girişli)
Öğr.Gör.Ömer Caner MEMİŞ (2022 girişli)
Sondaj Teknolojisi  Doç.Dr. Fırat ŞENGÜN (2019) girişli)
Dr. Öğr.Üyesi Adem ÖCAL (2021 Girişli )
Öğr.Gör. Emrah DURGUT (2020 girişli)
Öğr.Gör.Ömer Caner MEMİŞ (2022 girişli)
Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü
Öğr. Gör. İdil ELVER
Öğr. Gör. İdil ELVER V.
(24/06/2015)
Pazarlama Öğr.Gör. İdil ELVER
Muhasebe ve Vergi Bölümü
Öğr.Gör. Betül KURT
Öğr.Gör.Fatih GÜLER
Öğr.Gör.Gülşah KORUCU
Öğr.Gör.Dr. Fatih GÜLER V.
(2022)
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Öğr.Gör. Betül KURT (2019 ve öncesi, 2022 )
Öğr.Gör.Fatih GÜLER ( 2020, 2021 girişli öğrenci numarasının sonu çift olanlar, 2022 )
Öğr.Gör.Gülşah KORUCU ( 2020, 2021 girişli öğrenci numarasının sonu tek olanlar, 2022 )
Malzeme ve Malzeme İşleme Bölümü Dr. Öğr. Üyesi. Özkan ATEŞ
(10/03/2017)
Aktif Program Yok ___
Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Öğr. Gör. Recep Yavuz TURAN V.
(07/06/2012)
Aktif Program Yok ___
Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü
Öğr.Gör. Ediz Sait YÖRÜ
Öğr.Gör. Ayşen ÇETİN
Öğr.Gör. Seren TÜRKYILMAZ YAZGI
Öğr.Gör. Ediz Sait YÖRÜ V.
(16/08/2017)
İş Sağlığı ve Güvenliği  Öğr.Gör. Ayşen ÇETİN ( 2022 girişli )
Öğr.Gör. Ediz Sait YÖRÜ ( 2021 girişli )
Ulaştırma Hizmetleri Bölümü   Otobüs Kaptanlığı
Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri 
 
Müdürlük
Öğr.Sekan IŞIK (Beden Eğitimi)
Öğr. Şirin EKER (Tarih)
     

Dilek ve Önerileriniz İçin RİMER
(Rektörlük İletişim Merkezi)