Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Çan Meslek Yüksekokulu

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ - Sosyalfest Etkinliği

Üniversitemiz tarafından 2-3 Mart 2024 tarihlerinde Karabük'te düzenlenecek olan Türkiye'nin ilk ulusal ve uluslararası sosyal bilimler festivali "Sosyalfest" etkinliğimizi sizlere bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

"Sen de Yerini Al" sloganıyla "üniversite", "lise" ve "ortaokul" olmak üzere üç farklı kategoride düzenlenecek "Sosyalfest", toplumsal konularda yenilikçi veya sorun çözme odaklı alternatif yaklaşımlar geliştirmek üzere toplumun her kesiminden paydaşı bir araya getirmektedir. Bu bağlamda Sosyal Bilimler Festivali "Sosyalfest", Cumhuriyetimizin 100. Yılına ve Türkiye Yüzyılı vizyonuna uygun olarak milli sosyal bilimler hamlesini başlatacak bir girişimdir.

Siz değerli öğrencileri, öğretmenleri, akademisyenleri, kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini toplumsal sorunların çözümüne dair ilginin artırılmasına ve Türkiye'nin milli sosyal bilimler hamlesinin oluşumuna katkı sunmak amacıyla düzenlediğimiz Sosyal Bilimler Festivali "Sosyalfest"e davet etmekten onur duyarız.

Bu amaçla ayrıntılarına https://www.sosyalfest.org web adresinden ulaşılabilecktir.