Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Çan Meslek Yüksekokulu

Program ve Staj Koordinatörlüğü-Danışmalık
ÇAN MYO / Öğrenci Danışmanlıklar ve Koordinatörlükler
Bölüm
(Bölümdeki Kadrolu Öğretim Elemanları)
Bölüm Başkanı Program Öğrenci Danışmanı /Staj Koordinatörü
Elektronik ve Otomasyon Bölümü
Öğr. Gör. Yakup KILIÇARSLAN
Öğr. Gör. Recep Yavuz TURAN
Öğr.Gör. Arzu EKER
Öğr.Gör. Yahya Yekta AKINCI
Öğr. Gör. Arzu EKER Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Öğr.Gör. Arzu EKER
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi (İÖ) Öğr.Gör. Arzu EKER
Elektronik Teknolojisi Öğr.Gör.Yahya Yekta AKINCI
Elektronik Teknolojisi (İÖ) Öğr.Gör.Yahya Yekta AKINCI
Mekatronik Öğr.Gör. R. Yavuz TURAN (2014-2015-2016 Yılları)
Öğr.Gör. Yakup KILIÇARSLAN ( 2013 ve öncesi)
Mekatronik (İÖ) Öğr.Gör. R. Yavuz TURAN (2014-2015-2016 Yılları)
Öğr.Gör. Yakup KILIÇARSLAN ( 2013 ve öncesi)
Yönetim ve Organizasyon Bölümü
Öğr. Gör. Nurşen YILMAZ
Öğr. Gör. Günay ÖZDEMİR
Öğr. Gör. Elvan DENİZ
Öğr.Gör. Nurşen YILMAZ Lojistik Öğr.Gör. Nurşen YILMAZ
Lojistik (İÖ) Öğr.Gör. Elvan DENİZ
Enerji Tesisleri İşletmeciliği Öğr.Gör. Günay ÖZDEMİR
Enerji Tesisleri İşletmeciliği (İÖ) Öğr.Gör. Günay ÖZDEMİR
Elektrik ve Enerji Bölümü
Dr. Öğr.Üyesi Yasemin KAÇAR CANAYDIN
Öğr. Gör. Muzaffer YÜCEL
Öğr. Gör. Sevcan TURAN
Öğr. Gör. M. Serdar KALELİ
Öğr. Gör. Mustafa DANACI
Öğr.Gör. Betül ÇOLAK
Dr.Öğr.Üyesi Yasemin
KAÇAR CANAYDIN
Elek. Enerjisi Ür., İl. ve Dağ. Öğr.Gör. Sevcan TURAN (2013 ve öncesi)
Öğr.Gör. Mustafa DANACI (2014 Girişli )
Öğr.Gör. Serdar KALELİ (2015 Girişli )
Öğr.Gör. Muzaffer YÜCEL (2016 Girişli)
Öğr.Gör. Betül ÇOLAK (2017 Girişli)
Dr. Öğr. Üyesi Yasemin KAÇAR CANAYDIN (2018 Girişli Öğrenciler)
Elek. Enerjisi Ür., İl. ve Dağ. (İÖ) Öğr.Gör. Sevcan TURAN (2013 ve öncesi)
Öğr.Gör. Mustafa DANACI (2014 Girişli )
Öğr.Gör. Serdar KALELİ (2015 Girişli )
Öğr.Gör. Muzaffer YÜCEL (2016 Girişli)
Öğr.Gör. Betül ÇOLAK (2017 Girişli)
Dr. Öğr. Üyesi Yasemin KAÇAR CANAYDIN (2018 Girişli Öğrenciler)
El Sanatları Bölümü
Dr.Öğr. Üyesi Tuba KORKMAZ
Öğr. Gör. Nazmi GÜL
Öğr. Gör. Hilal Yaman TAŞKIRAN
Öğr. Gör. Ayhan TAŞKIRAN
Öğr.Gör. Zeynep KÜNELGİN AKBAŞ
Öğr. Gör. Seyfullah BÜYÜKÇAPAR
Öğr.Gör. Mehmet COŞAR (13/-4 GSF)
Öğr.Gör. Duriye Berna Gündüz (13/-4 GSF)
Uzm.Şeref DOĞAN (13/-4 GSF)
Uzm. Burcu KAYACI
Dr.Öğr. Üyesi Tuba KORKMAZ Mimari Dekoratif Sanatlar Öğr.Gör. Nazmi GÜL (2015 ve öncesi)
Öğr. Gör. Zeynep KÜNELGİN AKBAŞ (2016 Girişli )
Seramik Cam ve Çinicilik Öğr.Gör. Nazmi GÜL 
Mimari Dekoratif Sanatlar (İÖ) Öğr.Gör. Ayhan TAŞKIRAN (2015 ve öncesi))
Öğr. Gör. Hilal YAMAN TAŞKIRAN (2016 Girişli öğrenci numarasının sonu tek olanlar)
Öğr.Gör. Seyfullah BÜYÜKÇAPAR (2016 Girişli öğrenci numarasının sonu çift olanlar)
Seramik Cam ve Çinicilik (İ.Ö.) Öğr.Gör. Nazmi GÜL 
Madencilik ve Maden Çıkarma Bölümü
Doç. Dr. C. Çağlar YALÇINER
Yrd.Doç.Dr. Erdem GÜNDOĞDU
Yrd.Doç.Dr. Özkan ATEŞ
Yrd.Doç.Dr. Adem ÖCAL
Öğr. Gör. Fatma ÇINAR
Öğr.Gör.Emrah DURGUT
Yrd.Doç.Dr. Erdem
GÜNDOĞDU
Maden Teknolojisi Doç.Dr. C.Çağlar YALÇINER (2011 ve öncesi)
Yrd.Doç.Dr. Erdem GÜNDOĞDU (2013-2014 Girişli)
Yrd.Doç.Dr. Özkan ATEŞ (2017 Girişli)
Yrdç.Doç.Dr. Adem ÖCAL (2018 Girişli )
Öğr.Gör Fatma ÇINAR (2015 Girişli )
Öğr.Gör. Emrah DURGUT (2016 Girişli )
Maden Teknolojisi (İÖ) Yrd.Doç.Dr. Özkan ATEŞ
Sondaj Teknolojisi  Yrd.Doç.Dr. Adem ÖCAL
Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü
Öğr. Gör. İdil ELVER
Öğr.Gör. Özgür MANAP (13/b-4 Ezine MYO)
Öğr. Gör. İdil ELVER Pazarlama Öğr.Gör. İdil ELVER
Muhasebe ve Vergi Bölümü
Kadrolu öğretim elemanı yok
Öğr.Gör. Betül KURT Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Öğr.Gör. Betül KURT
Malzeme ve Malzeme İşleme Bölümü Yrd.Doç.Dr. Özkan ATEŞ Aktif Program Yok ___
Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Öğr. Gör. Recep Yavuz TURAN Aktif Program Yok ___
Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü
Öğr.Gör. Ediz Sait YÖRÜ
Öğr.Gör. Ayşen ÇETİN
Öğr.Gör. Ediz Sait YÖRÜ İş Sağlığı ve Güvenliği  ___
Ulaştırma Hizmetleri Bölümü   Otobüs Kaptanlığı
Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri 
 
Müdürlük
Okt.Sekan IŞIK (Beden Eğitimi)
Okt. Şirin EKER (Tarih)