Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Çan Meslek Yüksekokulu

Çan MYO’da Devir Teslim Töreni Gerçekleşti

Çan Meslek Yüksekokulunda devir teslim töreni gerçekleşti. Çan MYO Müdürü Doç. Dr. Muhammet Erat, müdürlük makamında yapılan törenle görevini Doç. Dr. Murat Yıldırım’a devretti. 

Törende, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Özden ile akademik ve idari personel bulundu. 

 

Tören esnasında kısa bir konuşma yapan Doç. Dr. Muhammet Erat, göreve atanan Doç. Dr. Murat Yıldırım’a başarılar dileyerek  “2 yıllık süre içerisinde, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer’in teveccühleri sayesinde burada görev aldık.  Görev yaptığım süre içinde Rektörümüzün katkı ve desteklerini her zaman gördük. MYO binamızın eksikleriyle ilgili oluşan taleplerimiz her zaman önemsendi. Aldığımız desteklerle binamızda oluşan eksikleri gidermeye çalıştık. Kadro bakımından da Rektörümüzün desteğini gördük. Hem öğretim görevlisi hem de okutman ve öğretim üyesi konusunda, sayımızın artmasında Rektörümüzün büyük katkısı oldu. Bu geçen sürede, üzerime düşen görevi yapamaya çalıştım. Verdiği katkıdan dolayı başta Rektörümüze ve değerli hocalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

.

Doç. Dr. Murat Yıldırım ise çalışmalarından dolayı Doç. Dr. Muhammet Erat’a teşekkür etti. 

 

 Aynı gün içerisinde düzenlenen akademik kurul toplantısında, Prof. Dr. Yücel Acer, devir teslim konusunda  Çan MYO Müdürü olarak yaklaşık 2 yıldır görev yapan Doç. Dr. Muhammet Erat hocamız görevini kısa süre önce Doç. Dr. Murat Yıldırım hocamıza devretti. Bu bir bayrak yarışıdır. Bazen hocalarımız görev değişimi yapabilirler. Bu iki yıllık katkının değeri bizler için çok büyük olduğunu özellikle vurgulamak istiyorum. Değerli katkıları için teşekkür ediyoruz.”  diyerek Doç Dr. Muhammet Erat’a teşekkürlerini yineledi.

 

Ayrıca ÇOMÜ rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, yeni göreve gelen Doç. Dr. Murat Yıldırım’a teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

 

Tören sonunda çiçek ve plaket takdimi yapıldı.